Накази

Дата: 20 березня 2019 о 11:13, Оновлено 10 квітня 2020 о 12:45
Автор: Шилан Н. Є.

НАКАЗ

15 лютого 2019                                                                                   № 18-О

Про призначення

відповідальної особи

за протидію булінгу

НАКАЗУЮ:

1.Призначити Бурченю Олену Григорівну, практичного психолога, відповідальною особою за протидію булінгу (цькуванню).

2. Контроль  за  виконанням  цього  наказу  залишаю за собою.

Директор закладу                                                    О. Шекель

З наказом ознайомлена                                            О. Бурченя

НАКАЗ

15 лютого 2019                                                                                   № 19-О

Про затвердження плану заходів

щодо протидії  булінгу (цькуванню)

в навчальному закладі на 2019 рік

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 29.01.2019 №1/11-881 «рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванні)» від 18 грудня 2018 року №2657-VIII».

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити план заходів щодо протидії булінгу (цькуванню)

у  2018/2019  навчальному році (додаток 1).

2.Провести роз’яснювальну роботу з працівниками школи щодо протидії булінгу (цькуванню).

3.Провести батьківські збори з обговоренням питань запобігання і протидії булінгу.

4.Класним керівникам проводити серед учнів роз’яснювальну роботу щодо протидії булінгу (цькуванню).

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                          О. П. Шекель

З наказом ознайомлені:                                   Мазур О. І.

Шилан А. П.

Слюсарчук М. І.

Шилан Л. П.

Гордійчук О. С.

Святогорова Н. С.

Литвинчук Н. О.

Шилан І. П. .

Бурченю О. Г.

Шилан Н. Є.

Кухарук А. М.

НАКАЗ

30 березня 2020 року                                                                              № 23 – О

Про затвердження плану заходів

щодо протидії  булінгу (цькуванню)

в навчальному закладі на 2020 рік

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 26.02.2020 №293  «Про затвердження плану заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладах освіти» та на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.03.2020 №420  «Про внесення змін до наказу МОН України від 26.02.2020 року №293»

НАКАЗУЮ:

1. В. о. заступника директора з навчально-виховної роботи Боровик О. В.:

1.1 Опрацювати з педагогічними працівниками законодавчі акти спрямовані на протидію булінгу та насильству сім`ї.

1.2  До 01.04.2020 підготувати і затвердити  план заходів щодо профілактики булінгу в учнівському та педагогічному колективах.(Додаток1)

1. Класним керівникам:

2.1 До 10.05.2020 підготувати та провести по класах просвітницько-профілактичні заходи з батьками, підлітками щодо роз’яснення основних причин, ознак булінгу  в освітньому середовищі та оволодіння практичними методами оперативного реагування, запобігання таким ситуаціям.

2.2 Разом з практичним психологом до 01.05.2020 вивчити стан мікроклімату в класних колективах (5-11 класи), визначити індекс згуртованості та наявність соціально відторгнених школярів.

2.3 Провести з учнями 1-11 класів цикл виховних бесід  з формування позитивних взаємин та формування уміння відстоювати свою честь і гідність за допомогою соціально прийнятної поведінки.

1. Практичному психологу:

3.1 Організувати роботу з постраждалими від булінгу дітьми.

3.2 До 10.05.2020 проаналізувати стан справ та посилити індивідуальну корекційну роботу з дітьми, які вже скоювали  правопорушення, та дітьми, які мають ознаки агресивної поведінки.

1. До 01.04.2019 провести інформаційно-просвітницьку роботу з батьками та законними представниками дітей, схильних до протиправної поведінки.
  2. Продовжити  міжвідомчу взаємодію з підрозділами кримінальної міліції у справах дітей, службою у справах дітей, центрів соціальних служб  сім’ї, дітей та молоді.
  1. Педагогічним працівникам  проводити з учасниками освітнього процесу виховну роботу із запобігання та протидії домашньому насильству та булінгу, інформаційно-просвітницькі заходи, невідкладно інформувати визначені законом органи про випадки насильства, що стали їм відомі.

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

В. о. директора закладу                                                  М. Бурченя

З наказом ознайомлені:                                                   Боровик О. В.

Шилан А. П.

Слюсарчук М. І.