Виставка новорічно-різдвяних поробок «НОВОРІЧНА МАЙСТЕРНЯ»

Date: 17 грудня 2020 о 09:03
88 views

З кожним днем все ближче і ближче наближається до нас Новий рік. Це чарівне свято, яке з нетерпінням чекають діти - пора подарунків, веселощів і здійснення чарівних бажань, а ще – свято добра, родинного затишку. Підготовка до цього свята в Устянській ЗШ I-III ступенів йде в самому розпалі. Вже давно прикрашені класи ,вікна по класах та кабінетах, прикрашені ялинки по класах та головна ялинка нашого свята на коридорі школи.

В Устянській ЗШ I-III ступенів вже традиційно у ці святкові дні проходить виставка новорічних поробок «Новорічна майстерня» , на якій у всій зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Вироби для виставки готували батьки разом зі своїми дітьми, втілюючи свої задуми у новорічних композиціях. Кожна робота неповторна та особлива, адже автор завжди залишає в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки. Всі, хто оглянув виставку були вражені творчістю, фантазією, різноманіттям матеріалів, з яких були виготовлені новорічні прикраси.

Які тільки чудеса вміють створювати учні! І ялинкові іграшки, і веселі сніговики, і різдвяні віночки, і Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою , і навіть символи року... Всього не перелічити!

Учні приємно вразили нас творчим підходом до справи. Оригінальне використання нетрадиційних матеріалів та технік сприяло створенню справжніх шедеврів, які принесли гарний настрій не лише учням, а й вчителям. Новорічні прикраси та композиції відображають оригінальність задумки, фантазію, старанність наших учнів та підкреслюють своїм зовнішнім виглядом щирість, життєрадісність й доброту учнів. А ще ми радіємо тому, що члени родин та учні мали можливість зайнятися цікавою справою разом зі своїми дітьми, спільно попрацювати, а це для них найдорожчий новорічний подарунок.

Але головне, що вся ця пишність, що переносить нас в чудову новорічну казку, виконана руками учнів та їх батьків.

Наша виставка зігріта теплотою дитячих рук, адже учні так полюбляють зимові свята.

Адміністрація та колектив Устянської ЗШ I-III ступенів висловлює подяку батькам та учням за розуміння та активну участь у виставці новорічних поробок.

Від щирого серця вітаємо Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! Нехай Новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваші оселі, достаток та радість у Ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі та успіхів у всіх добрих починаннях, та надії на краще майбутнє.

Comments:
Only authorized users can leave comments.