День сім'ї!!!

І найпрекрасніший смарагд,
Який від злого збережу,
І до добра я піднесу.
Сім’я і школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.

Стало традицією в травні відзначати день сім`ї в нашій школі. Тому учні нашї школи не стояли осторонь цієї події.
Учні 5-6-х класів в онлайн режимі переглянули документальний фільм «Все до серденька матері горнеться…» та обговорили його зміст.
Для учнів 1-7 класів було проведено фотовиставку "Мій рід,моя родина"(малюнок) та конкурс на кращий родовід "Родинне дерево". Найбільш грунтовною дослідницькою роботою є родоводи Кособуцької Юлії (5 клас),Литвинчук Соломії (3 клас) в яких досліджено 3 покоління роду, а також роботи учнів Литвинчука Миколи(1 клас), Мазурець Дарини(1 клас), Шевчука Максима (4 клас),Шилан Людмили (5 клас), Остапчук Вероніки (6 клас), Костюка Максима (6 клас).
У написанні творів-мініатюр на тему: “Про яку сім’ю я мрію”, всі учні мріють про повноцінну дружню родину, члени якої проживають у злагоді та взаємоповазі.
“Сім’я – найвища цінність”. Своїми роздумами поділилися учні 8-11 класів. Вони пишуть, що сім’я – маленька держава, де всі дотримуються певних законів, не порушують прав інших членів родини, допомагають та розуміють один одного. Сім'я - це скарб кожної людини, бо найцінніші,найдобріші люди у нашому житті - батьки, братики та сестрички.
З родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Саме з сім’ї несе вона у світ правду, чесність, віру, традиції і звички. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина».

ЦІННОСТІ МОЄЇ РОДИНИ

(уривки з дитячих робіт учнів 4-8-х класів)

«Цінності моєї родини – це взаємодопомога. Ми підтримуємо один одного, піклуємось один про одного.»

«В моїй сім’ї головні цінності – це підтримка, віра та чесність. Ми віримо один одному, віримо в щастя в родині, на правді ґрунтується наша родина. Я люблю свою родину. Вона найкраща.»

«Моя родина цінує працю інших: наприклад, якщо мої батьки зробили якісь гарні речі, ми будемо їх зберігати.»

«В моїй родині цінується взаємоповага: коли хтось у біді – ми допоможемо один одному.»

«Найголовніша цінність в моїй сім’ї – це взаєморозуміння. Ми розуміємо один одного із одного слова, можемо допомогти фізично і духовно. Саме тому ми – дуже хороша сім’я.»

«Я вважаю, що цінність моєї родини – це співчуття. Ми завжди вислухаємо, підтримаємо.»

«Моя родина велика і дружня. Вона для мене найкраща.»

«Моя сім’я – це моє серце, це моє щастя і його я втрачати не стану.»

«Ми поважаємо, поступаємось один одному. Головне, що близькі поряд.»

«Ми поважаємо традиції нашої сім’ї.»

«Згуртованість, взаєморозуміння, підтримка, лагідність – ось наші цінності.»

« Ми найбільше цінуємо допомогу старшим, це дасть дітям повагу в майбутньому.»

«По-перше, це здоров’я. Також ми щирі і добрі.»

«У моєї сім’ї є цінності: талант, найкращі батьки, взаємопідтримка.»

«Найголовніша цінність це – любов. Я пишаюся своєю родиною. І бажаю іншим теж, щоб у них була така ж дружна родина.»

« Я не уявляю своєї сім’ї без дружби. Ми любимо одне одного. Я пишаюся своєю сім’ю.»

«Цінностями моєї родини є піклування про рідних, співчуття, підтримка і взаєморозуміння.»

«У моїй сім’ї здавна були головними цінностями є гостинність та повага.»

«Я люблю свою родину: вона для мене є і радість, і здоров’я, і любов.»

«Я можу пишатися своєю родиною, вона дружна, розумна, працьовита.»

«У моїй родині є гармонія та розуміння.»

«Цінності моєї родини це мир в сім’ї, ми ніколи не сваримося.»

« Я впевнений, що завжди у скрутну хвилину мене підтримають в родині. Ось за це я ціную свою сімю.»

«Я в свої сім’ї шаную найбільше чесність, справедливість, і найголовніше, добро.»

«Цінності моєї родини – це вірність. Радість – ми знаходимо добро і радість в будь-якій справі. «Я дуже люблю свою сім’ю і ніколи не забуду, що вони зробили заради мене та нашої сім’ї.»

«Я ціную радісну сім’ю, щасливу.»

«Я вважаю, що в сім’ї всі мають бути рівними, щоб розуміли і любили один одного.»

«Люблю і поважаю свою родину, терпимість між нами, любов до батьків – це основа всіх чеснот.»

Comments:
Only authorized users can leave comments.